Opinie

Zobacz jak nas oceniają klienci

Adam Grzesik

Do Pani Oksany trafiłem z polecenia i z ciekawości. Refleksoterapia poprawiła jakość mojego zdrowia, ale najbardziej jestem zadowolony z terapii kręgosłupa. Minął już prawie rok od zabiegu, a ja funkcjonuję bez najmniejszego bólu pełen energii. Polecam.

Iwona Specht-Potoczna

Przez długi czas zmagałam się z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym. Zanim przyszłam do Ekosany to miałam dużo obawy, że to mi wcale nie pomoże. Mimo wszystko zaczęłam korzystać z masaży stóp, głowy i z energetycznego ustawiania kręgosłupa. Efekty mnie zaskoczyły, ponieważ po kilku zabiegach poczułam mocne rozluźnienie, a ból w kręgosłupie zupełnie ustąpił. Polecam usługi Oksany – jest po prostu skuteczna!

Ewa Maruszak

Do gabinetu Pani Oksany na Franciszkańskiej chodzę już prawie lata. Regularnie, co tydzień korzystam z refleksoterapii stóp lub twarzy. Zabiegi są intensywne, po każdym z nich czuję się bardzo dobrze, zrelaksowana i jakby lżejsza. Aż trudno mi było uwierzyć, że po roku wizyt znacznie poprawiły się wyniki badań tarczycy. Przyjemnym miejscem jest sklep, zawsze pachnący ziółami. Można tu kupić herbaty, kawy kosmetyki, suplementy i mnóstwo innych rzeczy. Wszystkie produkty są wysokiej jakości,można tu wybrać piękny prezent dla bliskiej osoby lub .. dla siebie. Polecam wszystkim dbającym o zdrowie.

Magdalena B.

Kiedy pierwszy raz wybierałam się na zabiegi, moim głównym problemem było ogólne zmęczenie. Skorzystałam z wielu zabiegów refleksoterapeutycznych. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ aktualnie odczuwam dużo lepsze samopoczucie mojego organizmu i mam znacznie więcej sił. Polecam Panią Oksanę!

Aneta Koba

Od wielu lat korzystam z dobrodziejstw jakie przynoszą masaże wykonane przez Oksanę. Oksana w każdy masaż wnosi nie tylko profesjonalna wiedze i duże doświadczenie, ale swoje serce i życzliwość dla drugiego człowieka. Efekty są nieocenione, następuje poprawa fukcjonowania ciała, i duży zastrzyk pozytywnej energii. Polecam każdemu kto chce dbać o swoje zdrowie, o jego profilaktykę, a także każdemu kto chce aktywnie i sprawnie funkcjonować na co dzień.

Podziel się swoją opinią z innymi na temat jakości naszych usług!

Dodaj swoją opinię