Masaż stóp

Masaż stóp to naturalna droga do zdrowego organizmu

Masaż stóp nie tylko ukoi Twoje obrzęknięte nogi, ale również pozwoli na uzdrowienie konkretnych narządów poprzez precyzyjne uciskanie odpowiednich receptorów na stopach.
Refleksoterapia stóp, to metoda akupresury (uciskania poszczególnych punktów na naszym ciele). Najczęściej wyraźna poprawa następuje już po pierwszym masażu, jednak do uzyskania najlepszego efektu zalecane jest, aby zastosować serię około 10-15 zabiegów 2x w tygodniu, a następnie według indywidualnych potrzeb. Najczęściej pierwsza wizyta ma charakter diagnostyczny. Kobiety w ciąży fizjologicznej nie mają żadnych przeciwwskazań do skorzystania z masażu stóp – w tym przypadku nie są masowane receptory dróg rodnych. Jednak w ciąży zagrożonej masaż stóp jest przeciwwskazaniem, jak również w przypadku grzybicy stóp, stanach zapalnych naczyń żylnych i układu limfatycznego, uszkodzeniach stóp.

Zalety masażu stóp

  • dla układu nerwowego : uśmierzanie bólu, usprawnienie funkcjonowania układu nerwowego
  • dla układu pokarmowego : polepszenie procesów trawiennych, wspomaganie żołądka, jelit, trzustki i wątroby
  • dla układu wydalniczego : wspomaganie odtruwania organizmu z toksyn – pobudzenie nerek, moczowodów i pęcherza moczowego do pracy na rzecz odtruwania
  • dla układu limfatycznego : usunięcie uczucia “ciężkich nóg”, poprawa układu odpornościowego

Masaż stóp ma wiele zalet nie tylko dla uzdrawianych i pobudzanych organów i układów, ale również dla sfery psychicznej, ponieważ wprowadza w stan głebokiego odprężenia, redukuje stres i bezsenność.
Masaż stóp w gabinecie Ekosana trwa 45 minut, a koszt to 79,-.

Umów się na zabieg
Rezerwacje telefoniczne pod numerem telefonu – 517 215 971