Masaż twarzy - 60zł
Masaż twarzy to zabieg polegający na uciskaniu receptorów, które odpowiadają naszym organom wewnętrznym. Przede wszystkim taki masaż oczyszcza organizm z toksyn, dotlenia, wpływa korzystnie na krwioobieg, likwiduje bóle główy i migreny.
Masaż stóp - 60zł
Od 4000 lat refleksoterapia stóp, która wywodzi się z Chin, pomaga w zwalczaniu przeróżnych dolegliwości. Uciskanie receptorów sprawia, że organizm zostaje pobudzony do regeneracji, dotleniony, wpływa korzystnie na krwioobieg i działa przeciwbólowo.
Masaż Rollen - 13zł (karnet 15 zabiegów - 130zł)
Inaczej masaż limfatyczny. Intensywne masowanie rolką Rollen sprawia, że człowiek czuje się zrelaksowany, a jego krążenie krwi i limfy ulega poprawie. Dodatkowo przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukuje celulit. Pozytywnie wpływa na kształtowanie się sylwetki.
Reiki - 40zł
Energia wypływająca z dłoni Mistrza Reiki, która posiada moc uzdrawiania to potężne narzędzie drzemiące we wnętrzu człowieka. Energia Reiki daje możliwość uzdrowienia z przeróżnych chorób fizycznych, duchowych oraz mentalnych, pobudza organizm do regeneracji i usuwa blokady energetyczne.
Zioła, suplementy, witaminy
Podobno nie istnieje choroba, na którą nie znaleźlibyśmy lekarstwa w postaci ziół. W swoim asortymencie posiadam różnego rodzaju witaminy, suplementy i zioła wspomagające dietę, a także zioła, które korzystnie wpływają na organizm i mogą zwalczyć setki chorób.
Copyright © 2015 Created by Eleven Byte. All rights reserved.